Skip to content

Inimene on imeline tervik nähtavast ja nähtamatust...tuntavast ja tundmatust...energeetiliselt, füüsiliselt ja vaimselt toimiv täiuslik süsteem.

Mis on Wholebody?

Inimene on imeline tervik nähtavast ja nähtamatust…tuntavast ja tundmatust…energeetiliselt, füüsiliselt ja vaimselt toimiv täiuslik süsteem.

Kuidas ühendada nähtav ja nähtamatu, et tunda ennast oma kehas hästi, toimida tervikuna ja mõista oma kehakeelt, mis on “sõnastatud” meie alateadvuse, teadvuse ja füüsilise keha põhjal. Kuidas saada teadlikuks sellest, mis meid mõjutab ja kuidas me ise saame seda süsteemi mõjutada?

Terve keha ja vaim ei ole iseenesest mõistetavad. Nii nagu keelt õpime täht-, sõna- ja lausehaaval ning maja ehitame blokkhaaval, siis ka kehakeelt on vaja õppida. Kui keelt ei kasuta, siis keel ununeb, ja kui
maja eest ei hoolitse, siis maja laguneb. Sama on kehaga – väsitav elustiil, laastavad emotsioonid ja vale kehakasutus võivad meie elukvaliteeti halvendada, kuid teadlikult ja süsteemselt tegutsedes pigem märgatavalt parandada. Elades keelekeskkonnas, räägime soravalt, hooldatud majas saame luua hubase töö- või kodukeskkonna ning kehakeelt õppides tunneme end hästi oma kehas.

Wholebody by Kaia treening on sisu poolest üles ehitatud neljale võimsale “vaalale”, milleks on kinesioloogia, liikuvustreening, pilates ja meditatsioon. See on keha ja meelt tasakaalustav treening, kus jagan kõike, mida olen elu jooksul õppinud ja kogenud, mida kasutan ise ning õpetan igapäevaselt oma töös.

Wholebody  rühmatreeningutel osaled samaaegselt nii kehahoidmise tunnis kui ka keha ja meele tasakaalustaval
treeningul. Kui aga rühmatreening ei ole piisav või on vajadus kehale personaalsemalt läheneda, siis oled oodatud individuaalsele vastuvõtule, kus saame veelgi sügavamalt jõuda keha tasakaalustamiseni. 

Mida saab siis kogeda Wholebody 1,5 h kestvas rühma- või personaalses kehatöötunnis?

Kinesioloogia TFH (Touch For Healthon meetod, mille abil on võimalik tasakaalustada energiaringluse häireid kogu kehas. TFH meetod baseerub Hiina meditsiini energiameridiaanide teooriaI, kus igal meridiaanil on seos kindla lihasega. Mõjutades teatud lihast ja sellele vastavaid punkte, saame toetada energiringust oma kehas. Seda võib nimetada ka nö energeetiliseks võimlemiseks. Neid lihtsaid liigutusi võid kasutada ka igapäevaselt, kas hommikuvõimlemiseks või päeval, kui tunned, et energiat napib. Rühmatunnis tehakse neid koos treeneri juhendamisel. Personaalsel vastuvõtul saab treener tasakaalustada läbi lihastestide ja vastavate korrektuuride abil viia keha tasakaalu, et kehas oleks energiaringlus käivitatud ja lihased “sisse lülitatud”.

Mobiilsus ehk liikuvus on väga olulise tähtsusega keha arendamisel. Liiga jäigad ja pinges või nõrgad ja pinges lihased takistavad liigeste loomulikku liigutust, mis omakorda võib põhjustada liikumisraskusi, valu kehas ning rühihäireid. Liikuvusharjutused on väga olulised keha ettevalmistamisel ehk soojendamisel enne pingutust, enne jõu arendamist. Lähtun müofastsiaalsetest liinides kehas, et mõjutada kogu keha vähemate harjutustega. Harjutusi, mis mõjuvad Sinu kehale eriti hästi, saad valida ka oma igapäevasesse võimlemiskavasse.

Pilates on suurepärane treeningsüsteem, mis arendab kogu keha jõudu läbi täpse ja kontrollitud kehakasutuse, säilitades ja arendades samas ka liikuvust. Harjutused on oma keharaskusega ja kindlas järjestuses. Lisaks füüsisele arendab Pilates  keskendumisvõimet ja koordinatsiooni. Keskendumine rahustab meelt, sest ei jäta aega muudele argimõtetele ja annab kogu tähelepanu kehale. 

Meditatsioon on teadlik endas olemine. Vaikus ja sisekõne kehaga. Treening on info, mis vajab salvestamist iga kehaosa ja rakuga. Aeg tunda rahulolu liikumisest, lubada kehal lõdvestuda ja hingata. Oskus lõdvestuda ja olla midagi tegemata vajab harjutamist meie elutempo juures. 

***

Wholebody individuaaltreening

Kehahoidmise süsteem “Wholebody”, on loodud nii individuaalse seansi kui ka grupitreeningu
formaadiks. Nende mõlema baasülesehitus on üks:
 
1. Kinesioloogia TFH – keha sisselülitamine ja energeetiline tasakaalustus
2. Mobiilsus – liikuvustreening keha soojendamiseks ja liikuvuse parandamiseks
3. Pilates – jõutreening oma keha raskusega, suunatult kerelihaste tugevdamisele
4. Meditatsioon – juhendatud, teadlik, mõttega info salvestus kõigest mida treeningus tehti
 
Loe pikemat tutvustust “Mis on Wholebody?” 

Kestvus

1,5 tundi

Hind

111 EUR

Info ja broneerimine

kaia@kaia.ee

Wholebody grupitreeningud

“WholeBody”, on rohkem kui treenimine, see on keha hoidmine nii energeetilisel, füüsilisel kui vaimsel tasandil. Tund kestab 1,5h ja harjutusi ning tehnikaid mida õpime ja teeme selles tunnis keha heaks, saab kasutada ka igapäevaselt. Osalemiseks  ei pea olema spetsiaalset ettevalmistust, tund sobib kõigile.
 
Treeningtunni ülesehitus:
1. Kinesioloogia TFH – keha sisselülitamine ja energeetiline tasakaalustus
2. Mobiilsus – liikuvustreening keha soojendamiseks ja liikuvuse parandamiseks
3. Pilates – jõutreening oma keha raskusega, suunatult kerelihaste tugevdamisele
4. Meditatsioon – juhendatud, teadlik, mõttega info salvestus kõigest mida treeningus tehti
 
Loe pikemat tutvustust “Mis on Wholebody?”  

Kestvus

1,5 tundi

Hind

20 EUR

Info

kaia@kaia.ee

Wholebody koolitused treeneritele

Huvi korral võtta ühendust: kaia@kaia.ee

Wholebody tagasiside

Hopitude broneermissüsteem