Skip to content

Treeningud lastele ja noortele

PILATES LASTELE 7-14 aastased

Enamus pilateseharrastajaid on öelnud, et sellist kehatunnetust mida pilates annab, võiks õpetada juba lastele. Ja samuti oli see Joseph Pilatese, selle treeningsüsteemi looja unistus, et pilates oleks koolis, laste kehalise kasvatuse õppekavas.
Anname ka oma panuse selleks, et lastel oleks võimalus oma kehaga kontakti luua läbi pilatese harjutuste ja filosoofia.
 
Tunnid toimuvad kahele vanusegrupile, 7-9 aastastele ning 10-14 aastastele. Tund toimub Tõnismäe Stuudios (Tõnismäe 3a).
 
Anu Grete tunnid toimuvad kell 13.00 neljapäeviti Padise koolis.
Ehtel Noortootsi tunnid toimuvad kell 14.00 teisipäeviti Turba koolis

Aeg

Pühapäeviti 
15.00 7-9 a 
16.00 10-14 a

Hind

12 euort

Treener

Evelyn Tuvikene evelyn.tuvikene@gmail.com

Aeg

Neljapäev
13.00

Hind

25 eurot/kuu

Treener

Anu Grete Oder
anugrete@gmail.com

Aeg

Teisipäev
14.00

Hind

25 eurot/kuu

Treener

Ehtel Noortoots
ethel.noortoots@gmail.com

PILATESE KAARDID lastele, 7-14 aastased

Laps on nagu väike täiskasvanu – panna teda vabatahtlikult ja metoodiliselt tegema midagi kasulikku võib osutuda üsna vaevanõudvaks.  Võimlemisega on täpselt samad lood, ehkki tegu on tervisele kasuliku tegevusega, ei pruugi laps sellest erilises vaimustuses olla. Eriti kui esimese korra uudsuse võlu on kadunud.  Meil on selle vastu rohtu – tuleb võimlemine mänguliseks muuta! Meelelahutuslik element muudab ka rutiinse tegevuse lapsele meeldivaks. Sama asi käib muide ka täiskasvanu kohta.  Kaia Kehakooli pilatese kaardid lastele sisaldavad 14 kaarti ülilahedate ja lõbusate harjutustega, mis muudavad pilatese rõõmsaks ja oodatud tegevuseks. Kes meist ei tahaks olla pika kaelaga luik või hoopis jalga sirutav piraat. Piisav hulk harjutusi pakub lapsele meeldivat vaheldust ja annab võimaluse nende seast enda lemmikuid leida. Harjutuste valik on hoolikalt koostatud just lapse igakülgset harmoonilist arengut silmas pidades. Lisaks kaartidele on pakis kõikide harjutuste õpetus, et koos vanematega harjutada, ning suur värvimisleht, et harjutusi läbi joonistamise kinnistada.  
Vaata täpsemalt videost!

Hopitude broneermissüsteem