Skip to content

Videokursused

Privaatpostitus: Keha – ESMAABI

See e-kursus jaguneb mitmeks osaks. Siit leiad tervikliku terapeutilise võimlemiskava kogu kehale, et parandada rühti, liikuvust ja keha lihastasakaalu. Selline võimlemine parandab enesetunnet, annab energiat ja vähendab pingeid kehas. Kõige kasulikum on võimelda iga päev, aga abi on ka sellest, kui jõuad vähemalt korra nädalas oma keha nende harjutustega hellitada. Keha on sulle selle eest tänulik, usu mind. Lisaks on siin nii lõõgastavaid kui ka tugevdavaid harjutusi kaela, õlavöötme, selja, puusa, põlve ja hüppeliigeste vaevuste korral. Kui tunned pingeid konkreetses kehaosas, siis saad teha spetsiaalseid harjutusi just sellele kehapiirkonnale lisaks üldvõimlemisele. Kui pöörad ise oma kehale piisavalt tähelepanu, võib niimoodi arsti või füsioterapeudi juurde minekut sootuks ennetada. Kui sul tekib e-kursuse vältel küsimusi või soovid oma keha jaoks personaalsemat juhendamist, siis broneeri endale Kaia Heinlehe personaalne vastuvõtt.

Privaatpostitus: Lihaste ja emotsioonide omavahelised seosed

Lihaste ja emotsioonide omavaheliste seoste kursus on kasulik ja vajalik igale inimesele, kes soovib rohkem mõista valust või pingest tingitud sõnumeid, mida tema keha talle saadab. Kasutame siin tasakaalustamiseks energeetilist psühholoogiat ehk stressist teadvustamist läbi küsimuste ehk metafooride. Eriti huvipakkuv on see kursus terapeutidele, treeneritele ja massööridele, kes saavad olla tõlgiks inimesele tema kahekõnes kehaga, aidates teha metafooridele vastavaid lihasteste. Selle kursuse materjal baseerub Rakendusliku Kinesioloogia TFH (Touch For Health)- meetodil (lihaste testimine) ja hiina meditsiinil (meridiaanide süsteem), mille abil on võimalik tasakaalustada energiaringluse häireid lihastes. Nii ongi lisaks hea kasutada igapäevaseks võimlemiseks või lihtsalt keha energiataseme tõstmiseks 14- või 42-meridiaanilihase võimlemiskava siit kursuselt. Individuaalse lähenemise jaoks on soovitav broneerida personaalne vastuvõtt KaiaHeinlehega

Privaatpostitus: Pilatese algtaseme matitreeningud

Joseph Pilatese loodud treeningsüsteem sisaldab kokku üle 600 harjutuse nii matil kui ka seadmetega. Matiharjutuste kursusel on fookus algtaseme harjutustel, mis on ükshaaval tehniliselt lahti seletatud. Samuti on need harjutused saadaval siin kursusel treeningtunnina juhendatuna. Kesktaseme kava on mõeldud neile, kellel on kokkupuude Pilatesega juba olemas ning kes soovivad seda iseseisvalt ka kodus teha. Palju rohkem ja täpsemat infot Pilatese kohta leiad siit. Tõsisema huvi korral on soovitav võtta individuaaltund professionaalse Pilatese-õpetajaga, kes leiab sobivad harjutused, mis täpselt vastavad Sinu keha vajadustele.