Skip to content

Lastelaager 2024

Kaia Kehakooli Linnalaager Lastele

Kõik 7-10aastased on oodatud augustis pilatese linnalaagrisse!  Kui lapsel saab suvisest igavlemisest isu täis, siis paku talle midagi kasulikku, huvitavat ja lõbusat – 12.-14. augustil toimub Kaia Kehakooli Linnalaager Lastele.

Siin leiab iga 7-10 aastane tüdruk või poiss endale nii füüsilist aktiivsust kui ka jõukohast ajutegevust. Laagris tutvutakse kasulike pilatese baasharjutustega, kasutades Kaia Heinlehe poolt põhjalikult välja töötatud pilatese mängulisi treeningkaarte. Laagri lõppedes saab laps päris isikliku kaardipaki, mis aitab hiljem võimlemist-harjutamist lõbusamaks muuta, kasvõi koos ema-isaga või jätkata sügisel päristreeniguid pilatese tundides.

Pilatesele lisaks on päevaplaanis kenasti tasakaalus nii aktiivsed mängud kui ka rahustava toimega meditatiivne tegevus. Laagri lõpetab meeleolukas lastedisko.

Laagripäevad algavad iga päev kell 11 ja kestavad kella 15-ni. Päeva hinnaks on 65 eurot ning sisaldab tervislikke snäkke, maitsevett ning sooja lõunat.

Kui ühest perest on rohkem kui üks laps, on hind iga järgneva lapse puhul 50% soodsam. Laagri juhendajateks on kogenud õpetajad: Anu-Grete ja Ethel
Laagrisse registreerimiseks palun kirjuta anugrete@gmail.com.

Täpse päevaplaani paneme ülesse augusti alguses.