Skip to content

Hispaania

JOOGA, PILATES JA MATKAMINE. AKTIIVNE PUHKUS LÕUNA-HISPAANIAS

Ürituse korraldajad: Yoga & Hiking with Pille Mitt ja Kaia Kehakool

Vaheta oma kevadväsimus täiesti uudse ja kosutava kogemuse vastu ning värskenda Hispaania paitava kevadpäikese all oma hinge, vaimu ja keha peale pikka ja stressirohket talve. 
 
Saavuta jooga ja pilatese abil taas sisemine tasakaal – liitu meiega Andaluusias, Hispaanias, 16.-21. aprillil 2023. aastal maalilises ja maagilises keskkonnas, kus kitsad mäekurud on täispuistatud romantilisi valgekslubjatud majakesi. Sinu käsutuses on viis basseini, tenniseväljak, spetsiaalne joogaruum ja matkarajad. Majutus toimub mugavates terrassidega villades ning kõigi päralt on eraldi majake ühiste söömaaegade või mõnusate istumiste jaoks, vaatega võrratutele Sierra Grazalema mägedele. 
 
Puhkuse hind algab 885 eurost ning sisaldab transporti Malagast puhkekeskusesse ja tagasi, ööbimist, toitlustamist (imelised kohalike kokkade valmistatud taimetoidud), pilatese- ja joogatreeninguid ning -koolitusi, ekskursiooni Zahara de la Sierrasse, külaskäiku kohaliku kuulsa oliiviõli väiketootja juurde ning põnevaid matku ümbruskonnas sinu enda äranägemisel. Sinul tuleb lisaks osta vaid lennupilet Malagasse ja tagasi koju.