Skip to content

Hispaania 2024

JOOGA, PILATES JA MATKAMINE. AKTIIVNE PUHKUS LÕUNA-HISPAANIAS

Vaheta oma kevadväsimus täiesti uudse ja kosutava kogemuse vastu ning värskenda Hispaania paitava kevadpäikese all oma hinge, vaimu ja keha peale pikka ja stressirohket talve. 
 
Saavuta jooga ja pilatese abil taas sisemine tasakaal – liitu meiega Andaluusias, Hispaanias, 9-14 mai 2024. aastal maalilises ja maagilises keskkonnas, kus kitsad mäekurud on täispuistatud romantilisi valgekslubjatud majakesi. Sinu käsutuses on viis basseini, tenniseväljak, spetsiaalne joogaruum ja matkarajad. Majutus toimub mugavates terrassidega villades ning kõigi päralt on eraldi majake ühiste söömaaegade või mõnusate istumiste jaoks, vaatega võrratutele Sierra Grazalema mägedele. 

 
Puhkuse hind algab 1 390eurost ning sisaldab transporti Malagast puhkekeskusesse ja tagasi, ööbimist, toitlustamist (imelised kohalike kokkade valmistatud taimetoidud), pilatese- ja joogatreeninguid ning -koolitusi, ekskursiooni Zahara de la Sierrasse, külaskäiku kohaliku kuulsa oliiviõli väiketootja juurde ning põnevaid matku ümbruskonnas sinu enda äranägemisel. Sinul tuleb lisaks osta vaid lennupilet Malagasse ja tagasi koju.  
 
Rohkem infot kaia@kaia.ee. Puhkus toimub koostöös ettevõttega “Yoga and Hiking with Pille Mitt”, kes tegutseb peamiselt Norras aga ka teistes huvitavates paikades. Lisaks võid lugeda siit https://mittyoga.com/

1 390€

Hind ühele jagatud toas. Jaanuarist alates 1 490 eurot.

1 590€

Ühe inimese privaatne tuba. Jaanuarist alates 1 690 eurot.

Broneerimine

Broneerimisel tasuda ettemaks 200 eurot.

Ettemaks 200 eur
MTÜ Tervise Teenistuses 
LHV: EE057700771002626737

2023. GALERII

TAGASISIDE